تبلیغات
کونگ فو توآ - اهداف دانشکده

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

کونگ فو توآ یعنی طریقت دانائی یعنی دعوت انسان به سوی تکامل" به سوی توانایی جسم و دانائی اندیشه" یعنی حرکت به سوی آگاهی روشن بینی و درک مجهولات و اسرار انسان و جهان و طبیعت در مکتب تن و روان
کونگ فو توآ
همچون شیری درنده باش اما از کنار آهوی بی پناهی به آرامی گذر کن.
گر به خود آیی به خدایی رسی (پس به خودآ)

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه بیست و هفتم خردادماه سال 1390

اهداف دانشکده انشاء  تن و روان دستیابی به کلیه اسرار اطوار انسانی و به کار گرفتن کلیه امکانات فیزیولوژیک و پسیکولوژیک آن در جهت ارتقاء انسان به مقام خدائی است. این راه مبتنی بر شناسائی یکصدو هفتاد نقاط تلاقی بدن( لکورپس آسترال ) و بدن فیزیکی و کنترل جریانهای انرژی ( یانگ و ین ) و گشودن دریچه‌های ( چاکرا ) نهفته بر نیروهای خفته بدن و دخول از عوالم ترکیبی و عوالم تجریدی و اجرای 73000 تکنیک" ترکیب و عکس العمل سازی و کنترل کلیه عضلات ارادی و غیر ارادی به دست توانائی خواستاری و رسیدن به مرحله برون فکنی و سیر مستقل روحانی میباشد و کنکاش در اصول ذن جنبه عبودیت در جنب جنبه الوهیت مضمحل ساختن و به شناختن حقیقت عینی مطلق در خویش بر اصول مکتب ساتوری نائل گشتن است.

انسان شاهکار هستی " دارای قدرت نامحدود و سلسله ای از زیستگاه فر اندیشه است . انسان اشعه پر توان و حاکم بر تاریکیهای زمان از جوشش تن به روان به فرمول علوم راهی آسمان بیکران و در اندرون عالم کیهان پیش میرود و به ندای هستی بیرنگ و پیدایش جهان پژوهنده حاکم برآن می شود. اندیشه انسان خواستگاه نیاز" به عنوان یک موجود زنده و محرک بر تمام فعالیتهای وی است" لذا انسان در کردشگاه زمان گهی به تمنای روان و در تاب تب توان و در معادلات زمان" هستی بی رنگ را به بایسته فر خود به گفتار و پندار و رفتار ترسیم میدارد. طبیعت جهان بدون انسان نه زیباست و نه زشت نه نیکی و نه بدی بلکه تاریک خاموش و بی صداست و گونه‌ای گورستان به دود حیات و مقامش ناپیداست و گر صدایی از ندائی چه گیاهی و جانوری به گرد دستگاههای عصبی که در خور تکامل به بود حیات سوزند. در مقام طبیعت آنی و گذرا و در سخت زمانی و ساده بیانی تجاوز  نکند.


 
طبقه بندی: کونگ فو توآ، 
ارسال توسط Saeed Raad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سبک رزمی موجود در کشور کدام است؟

هوا شناسی
`

آی پی شما
لینکدونی