تبلیغات
کونگ فو توآ - بدنساری در کونگ فو توآ

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

کونگ فو توآ یعنی طریقت دانائی یعنی دعوت انسان به سوی تکامل" به سوی توانایی جسم و دانائی اندیشه" یعنی حرکت به سوی آگاهی روشن بینی و درک مجهولات و اسرار انسان و جهان و طبیعت در مکتب تن و روان
کونگ فو توآ
همچون شیری درنده باش اما از کنار آهوی بی پناهی به آرامی گذر کن.
گر به خود آیی به خدایی رسی (پس به خودآ)

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه هجدهم مردادماه سال 1390

عامل اصلی در پیدایش کونگ فو بدنسازی اجمالی بوده است

بنیان گذار کونگ فو توآ در ســـال 1351 در خصوص بدنســــازی درکونگ فو توآ آنرا بدین شرح توضیح میدهد: اصولی که در کونگ فو توآ اهمیت دارد ابتدا شناسایی نقاط حـساس بدن و کـارایی هر کــدام از آنها و نقشــی که می تواند در بالا بردن توانایــی بـــدن ایفا نماید مــی با شد. بدنسازی به سه قسمت تقسیم می شود که عبارتند از :

۱. بدنسازی ضربه ای

۲. استـفاده از ابزار بــرای بدنسازی

۳. بدنسازی و ذن حال به توضیح هر کدام از انها می پردازیم

۱. بدنسازی ضربه ای : برای بالا بردن قدرت و استقامت عضلات وارد کردن ضربه بـا استفاده از ضربات دست و پا به نقاط مختلف بدن میتوانداستقامت عضلات در بـرابـر ضربات افزایش داد.

۲. استفاده از ابزار برای بدنسازی: وزنه و دیگر وسایل بدنسازی در ایجاد حجم بدن مـوثر است.ولی استقامت را در برابر عضلات ایجاد نمی کند،قدرت عضلانی را تقویت میکند و هیچگونه نقشی در استقامــت عضلانی در رزمی ندارد. تکنیکهای دورانی کونگ فو تـوآ پیچش و قفل و کوبش منحصر به فرد آن ، تناسب اندام را ایجاد می کند.

۳. بدن سازی و ذن: شناخت بدن و توانایی آن نقش اساسی در بالا بردن بدن و تـقویت آن دارد.ایجاد اعتماد به نفس در برابر مشکلات و تحمل سختیها بدن را در آزمونگاه خود متبلور می سازد و رشد بدن را دو چندان می سازد. آمادگی روحی در تمرینات کــونـگ فو توآ بسیار مهم است.

 

 
طبقه بندی: کونگ فو توآ، 
برچسب ها: badan sazi، kungfu، بدن سازی، بدنسازی کونگ فو، توآ، کونگ فو توآ، کونگ فو،
ارسال توسط Saeed Raad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سبک رزمی موجود در کشور کدام است؟

هوا شناسی
`

آی پی شما
لینکدونی