تبلیغات
کونگ فو توآ - آداب ورود به باشگاه و باز و بستن شال

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

کونگ فو توآ یعنی طریقت دانائی یعنی دعوت انسان به سوی تکامل" به سوی توانایی جسم و دانائی اندیشه" یعنی حرکت به سوی آگاهی روشن بینی و درک مجهولات و اسرار انسان و جهان و طبیعت در مکتب تن و روان
کونگ فو توآ
همچون شیری درنده باش اما از کنار آهوی بی پناهی به آرامی گذر کن.
گر به خود آیی به خدایی رسی (پس به خودآ)

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه پانزدهم مهرماه سال 1390

ورود به سالن تمرین:

بعد از پوشیدن لباس در رخت کن همراهان جلوی درب ورودی محیط تمرین قرار گرفته و به حالت کامی سمای و ادای احترام ( توآ ) به محل تمرین وارد می شوند.

هنگام ورود استاد به محل تمرین، کمک مربی یا همراه ارشد کلاس فرمان کامی سمای داده و کونگ فو کار و کلیه شاگردان رو به استاد کامی سمای ایستاده و ادای احترام (توآ) می کنند.

خروج از سالن:

همه همرامان هنگام خروج از سالن کامی سمای ایستاده و ادای احترام (توآ) می کنند و از سالن خارج می شوند.

 

 

بستن شال:

کلیه همراهان با نظم کامی سمای می ایستند در حالی که شال را در دست چپ خود دارند. استاد فرمان کانگای جین جای را می دهد همراهان روی زانو نشسته سپس شال را به دور کمر خود می بندند که نباید از 30 ثانیه بیشتر طول بکشد همراهان به فرمان استاد ایستاده و به حالت کامی سمای ادای احترام (توآ) می کنند سپس تمرین ادامه می یابد.

باز کردن شال:

همراهان با نظم کام سمای می ایستند استاد فرمان کانگای جین جای را دوباره میدهد همه همراهان زانو زده و شال را باز کرده و جمع می کنند که باید بیشتر از یک دقیقه طول نکشد سپس استاد فرمان کانگای کامی سمای را داده  همه همراهان در حالی که رو به استاد کامی سمای ایستاده اند شال را با دو دست خود در جلوی پیشانی نگه می دارند و ادای احترام ( توآ ) می کنند. سپس استاد فرمان کانگای کوندرای ( کونگ فو کار استراحت، آزاد باش) را داده و همراهان از سالن خارج می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
طبقه بندی: کونگ فو توآ، 
برچسب ها: نحوه ورود و خروج به باشگاه، نحوه باز و بسته کردن شال، نحوه باز و بسته کردن شال کونگ فو، نحوه باز و بستن شال کونگ فو توا، اصول ورد به باشگاه کونگ فو، اصول ورود و خروج به سالن کونگ فو توا،
ارسال توسط Saeed Raad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سبک رزمی موجود در کشور کدام است؟

هوا شناسی
`

آی پی شما
لینکدونی