تبلیغات
کونگ فو توآ - قوی تر کردن دست ها و پاها

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

کونگ فو توآ یعنی طریقت دانائی یعنی دعوت انسان به سوی تکامل" به سوی توانایی جسم و دانائی اندیشه" یعنی حرکت به سوی آگاهی روشن بینی و درک مجهولات و اسرار انسان و جهان و طبیعت در مکتب تن و روان
کونگ فو توآ
همچون شیری درنده باش اما از کنار آهوی بی پناهی به آرامی گذر کن.
گر به خود آیی به خدایی رسی (پس به خودآ)

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه هفدهم مهرماه سال 1390

  می دانید که دست ها از پاها سریع تر هستند و یا پاهایتان سرعت کمتری نسبت به دست هایتان دارند در عوض قدرت بیشتری دارند یا پای چپتان ضعیف تر از پای راستتان است  اما یک کونگ فو کار باید با انجام تمرینات بدنسازی هر دو را مانند هم کند یعنی سرعت پاها را افزایش داده و مانند دست ها با سرعت نماید و قدرت دست ها را افزایش داده و مانند پاها پر قدرت نماید اما قوی تر و سریع تر کردن آن ها را هم می دانید؟ اگر نمی دانید و اطلاع چندانی در این مورد ندارید پس به ادامه مطلب بروید

چند راه برای قوی تر کردن دست ها:

    می توانید از دمبل های سبک استفاده نمائید. یعنی با در دست گرفتن دو دمبل می توانید تکنیک های دست را اجرا کنید. دو تیوپ دوچرخه را به ستون نصب کنید و با هر دست یک سر از تیوپ را بگیرید سپس ضربه ها را اجرا  کنید.

   ضربه زدن به کیسه بوکس سنگین وزن آن هم با قدرت و با نفوذ تمام دست نه به صورت امتیازی شما باید در موقع ضربه زدن فکر کنید که دشمن شما در برابرتان قرار دارد اگر تلقین صد در صد باشد ضربه های شما چنان با قدرت زده می شود که خودتان تعجب خواهید کرد تمرینات فوق را  به صورت چپ و راست اجرا کنید.

راه های قوی تر ساختن پاها:

باید بروی پاهای خود خیلی تمرین کنید. زیرا پاها سنگین تر از دست ها می باشند و نیازمند تمرینات بیشتری

 هستند تا همانند دست هایتان شوند.

  شما می توانید از وزنه پا ی سبک استفاده کنید یعنی وزنه را به پای خود ببندید و سپس ضربه بزنید یا بدوید.

  از یک تیوپ استفاده کنید فایده تیوپ این است که پای ضعیف را مانند پای دیگر قوی می کند مثل پای چپ که معمولا ضعیف تر از پای راست است.

  طریقه استفاده از تیوپ به این صورت است که تیوپ دوچرخه را به ستون ببندید و سر دیگر آن را به صورت حلقه درست کنید و سپس پای ضعیف را درون تیوپ بگذارید بعد هر تکنیک یا ضربه ای را که مایلیلد اجرا کنید ضربات را بدن مکس و در تا حد ناتوانی تکرار کنید.

   شما می توانید تمام تکنیک های پا را بروی کیسه  بوکس سنگین وزن فرود آورید. توجه داشته باشید که هر ضربه ای را که می زنید باید با تمام قدرت و در تعداد صعودی اجرا کنید در غیر این صورت هیچ فایده ای در برنخواهد داشت.

 

 
طبقه بندی: کونگ فو توآ، 
برچسب ها: راه های قوی تر کردن دست ها، راه های قوی تر کردن پاها، راه های قوی تر کردن دست و پا، قوی کردن دست ها و پاها، قوی کردن دست و پا،
ارسال توسط Saeed Raad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سبک رزمی موجود در کشور کدام است؟

هوا شناسی
`

آی پی شما
لینکدونی