تبلیغات
کونگ فو توآ - مسابقات جهانی کونگ فو توآ در شیراز

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

کونگ فو توآ یعنی طریقت دانائی یعنی دعوت انسان به سوی تکامل" به سوی توانایی جسم و دانائی اندیشه" یعنی حرکت به سوی آگاهی روشن بینی و درک مجهولات و اسرار انسان و جهان و طبیعت در مکتب تن و روان
کونگ فو توآ
همچون شیری درنده باش اما از کنار آهوی بی پناهی به آرامی گذر کن.
گر به خود آیی به خدایی رسی (پس به خودآ)

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه نوزدهم آبانماه سال 1390

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی کونگ‌فو از برگزاری مسابقات جهانی کونگ‌فو برای نخستین بار در کشور و به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

باقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: در این دوره از مسابقات که 17 تا 22 آبان ماه جاری در شیراز برگزار خواهد شد، ورزشکارانی از کل کشور و همچنین استان کردستان در قالب تیم ملی حضور دارند.
به گفته مربی کردستانی تیم ملی کونگ‌فو، 46 کشور جهان برای حضور در این مسابقات حضور خواهند داشت که در تاریخ ورزش کشور تاکنون در نوع خود بی‌نظیر خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت‌ها کشور‌هایی از پنج قاره جهان حضور دارند که 16 کشور شرکت کننده از آسیا هستند.
محمدی در ادامه افزود: تیم ملی کونگ‌فو کشورمان از هشت نفر آقا در وزن‌های 62 تا 92+ کیلوگرم تشکیل شده است که سه نفر آنها ورزشکارانی از استان کردستان هستند.
به گفته وی، افشین شیخ‌احمدی، امیررضا فیضی و حسین کعبی ورزشکاران کردستان هستند که در وزن‌های 72، 82 و 92+ کیلوگرم در قالب تیم ملی در این دوره مسابقات با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.
مربی تیم ملی کونگ‌فو یادآورشد: همچنین تیم پنچ نفره بانوان کشور در این مسابقات حضور خواهند داشت.
محمدی به آمادگی تیم ملی کونگ‌فو آقایان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه تیم آقایان هم اکنون در اردو استان ایلام به سر می‌برند که آخرین اردوی آنها در پایان هفته جاری در استان کردستان برگزار خواهد شد و بعد از آن با آمادگی کامل در این دوره از مسابقات حضور می‌یابند.

شیراز - دبیر ستاد برگزاری مسابقات جهانی توا با بیان اینکه تمعیدات لازم برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن این مسابقات انجام گرفته است ، گفت : شیراز آماده میزبانی بیش از 250 ورزشکار است. محمد نصر سه شنبه در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون کونگ فو بیان داشت : تیم های شرکت کننده در این مسابقات در رده بانوان و آقایان در 19وزن با هم به رقابت می پردازند.وی گفت : کشورهای نیجریه ، پاکستان ، بنگلادش ، سنگال و ایران بیشترین ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات را به همراه دارند .
طبقه بندی: کونگ فو توآ، 
برچسب ها: مسابقات، مسابقات شیراز، مسابقات توا، مسابقات توآ، مسابقات جهانی توا، مسابقات جهانی کونگ فو شیراز، شیراز، توآ، توا، مسابقه شیراز توا،
ارسال توسط Saeed Raad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما بهترین سبک رزمی موجود در کشور کدام است؟

هوا شناسی
`

آی پی شما
لینکدونی